Prekes galite užsakyti elektroniniu paštu arba atvykite į ledo ritulio inventoriaus parduotuvę, esančią Ąžuolyno 9, Vilnius. Ten Jūsų lauks profesionalus ir paslaugus personalas, kuris padės išsirinkti tinkamiausią aprangą už geriausią kainą.

Jei ketinate prekes užsisakyti internetu - siųskite el. laišką nurodydami prekės rūšį, spalvą dydį ir kitus prekės lange nurodytus požymius adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Laiške nurodykite kontaktinį tel. numerį, pristatymo adresą ir duomenis - kam bus adresuojama sąskaita. Susisieksime ir suderinsime pristatymo laiką. Prekes siunčiame kurjeriu, kuris siuntinį saugiai pristatys jusų nurodytu adresu, kurjerio kaštai bus įtraukti į sąskaita. Kurjerio mokestis priklauso nuo siuntinio svorio ir tūrio. Minimalus siuntimo mokestis 5€.

Jei norite pasiteirauti dėl ledo ritulio inventoriaus, kurio pavyzdžių nematote svetainėje - siųskite užklausimą nurodydami prekės rūšį, gamintoją ir kitus žinomus parametrus. 24 val laikotarpiu atsiųsime informaciją apie prekės pristatymo datą bei kainą.