Prekes galite užsakyti elektroninėje parduotuvėje www.sportsales.lt arba atvykę į ledo ritulio inventoriaus parduotuvę, esančią Ąžuolyno 9, Vilnius. Ten Jūsų lauks profesionalus ir paslaugus personalas, kuris padės išsirinkti tinkamiausią aprangą už geriausią kainą.

Jei ketinate prekes užsisakyti internetu - pasirinkite norimą prekę internetinėje parduotuvėje www.sportsales.lt ir įdėkite į krepšelį, užpildę krepšelį išrinktomis prekėmis, sekite instrukcijomis, nurodykite kontaktinį tel. numerį, pristatymo adresą ir duomenis - kam bus adresuojama sąskaita ir patvirtinkite užsakymą. Prekes išsiunčiame kurjeriu po sąskaitos apmokėjimo per 1-2 d.d., kuris siuntinį saugiai pristatys jusų nurodytu adresu, kurjerio kaštai bus įtraukti į sąskaita. Kurjerio mokestis priklauso nuo siuntinio svorio ir tūrio. Minimalus siuntimo mokestis 6,05€.

Jei norite pasiteirauti dėl ledo ritulio inventoriaus, kurio pavyzdžių nematote svetainėje - siųskite užklausimą Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai nurodydami prekės rūšį, gamintoją ir kitus žinomus parametrus. Mes patikrinsime ir atsiųsime informaciją apie prekės užsakymo galimybę ir pristatymo datą bei kainą.